Princip účinnosti

V současné době existuje na světovém trhu obrovské množství BADů od různých společností.

V čem tedy spočívá vyjímečnost produkce TIENS ?

BADy této společnosti disponují dostatečně širokým spektrem působení a jsou vyvážené na energetické úrovni na zásadě harmonie mezi JIN a JANG. Jsou vypracovány na základě tisícileté zkušenosti Východní medicíny, doporučení starých i současných čínských a tibetských lékařů, vyrobené pomocí nejnovějších výdobytků biotechnologií z rostlin, ze živých organizmů a minerálů, rostoucích, žijících a nacházejících se na území Číny. BADy Tiens mají v sobě zakomponovaný vyrovnaný soubor mikroelementů, vitamínů, přírodních antioxidantů a dalších biologicky aktivních látek, které umožňují obnovit normální činnost buněk organismu, v důsledku čehož za nějaký čas zmizí onemocnění samo spolu s jeho vnějšími projevy(dochází k obnovení  všech buněk v lidském organismu ). Díky zvláštní technologii výroby se komponenty BADů dostávají v nepoškozené podobě do všech ,,koutů" organismu.

 

Celá produkce Tiens je vyrobená bez použití antiseptických a konzervačních prostředků, při současném zachování dlouhé doby použitelnosti (až 24 měsíců). Používá se v rámci biotických dávek (větších než homeopatické a menších než farmakologické dávky), nemajíc prakticky žádné kontraindikace a komplikace.
Při správném používání BADů Tiens není fakticky žádná nemoc, při které by nebyly efektivní.

 

Efektivnost produkce Tiens je založena na následujících principech:

1. organismus člověka je schopen obnovy narušené rovnováhy, tzn. seberegulace

2. většina orgánů a tkání člověka má schopnost obnovy a regenerace

 

BADy Tiens mají následující charakteristiku:

 • nemají vedlejší účinky
 • mají prodlouženou dobu účinku tzn., že jejich efekt přetrvává od doby užívání několik měsíců
 • neobsahují stimulátory, hormony, nemají tendenci k návyku
 • kombinují se jeden s druhým v jakýchkoli vzájemných poměrech s výjimkou Chitosanu a Dvojité celulózy
 • kombinují se se všemi syntetickými léky
 • kombinují se s fyto- a homeopatickými preparáty
 • obnovují rovnováhu životních sil organismu, koordinujíc přitom soulad mezi zápornou a kladnou energetickou silou, tzn. mezi JIN a JANG
 • disponují normální kyselo-alkalickou rovnováhou:

  pH =7,0 - 7,4/pH od anglického"potenciální vodík" je charakteristikou koncentrace iontů vodíku Neutrální pH = 7,0, pH = O -7,0 je posunutím na alkalickou stranu. Krev má v normě pH = 7,34 -7,46. Při posunutí pH na alkalickou stranu dochází ke zvýšenému osvojování volného kyslíku, což zabraňuje vzniku a rozmnožení virů, bakterií, plísní a rakovinovému bujení buněk

 •  obsahují množství aminokyselin, výživných látek, vitamínů, mikro elementů, jsou bohaté na kolageny a fosfo-proteiny 
 •  mají vysoký obsah kalcia, které se lehce vstřebává (procento vstřebávání je kolem 95-98 %), protože je kalcium stabilizované na úrovni iontů.
 • Základním komponentem celé produkce Tiens je král bio prvků, magický minerál - kalcium.

  Proč právě kalcium? Jde o to, že v lidském organismu množství ionizovaného kalcia za normálního stavu tvoří 1,5 - 2 % tělesné váhy člověka, což je dost v porovnání s jinými mikroprvky. Kalcium zastává 5. místo po 4 hlavních makro elementech: uhlíku, kyslíku, vodíku a dusíku.Deponuje se z 99 % především v kostech, pouze 1 % v krvi a v buňkách měkkých tkání. Je to prakticky tmel, který spojuje celý organismus člověka.

  Ionty kalcia mají právě ty rozměry, které mu umožňují pronikat do buňky a lehce z ní vycházet.

  Vniká do buňky a nese sebou řetízek výživných prvků, které ponechává v buňce a vrací se pro následující porci.

  V potravě, kterou konzumujeme, se nachází neionizované kalcium, které se nejčastěji proměňuje na fosfát kalcia a vylučuje se z organismu jako nečistota. Nestačí pouze jednoduše užívat kalcium, hlavní je osvojit si ho, ale na to musí organismus vyprodukovat větší množství žaludeční kyseliny. Bíokalcium Tiens je již v iontové formě a vstřebává se z 95 - 98 %.

  Člověk, který má 60 let, už může produkovat pouze 25% z toho množství žaludeční kyseliny, které produkoval, když měl 20 let. Proto se potřeba kalcia s věkem zvyšuje. V případě biokalcia Tiens žaludeční kyselina v takovém množství není potřebná, protože kalcium je již v iontové podobě a vstřebává se prakticky okamžitě. Naše buňky nepřetržitě produkují energii a výsledkem tohoto procesu jsou kyselé zbytky nebo kaly, které je potřebna z organismu odstranit. Při poruše jejich vylučování docházi k okyselení organismu, což způsobuje snížení imunity a vznik různých onemocnění.

  Organismus neustále hledá alkalické rezervy na neutralizaci velkého množství kyselosti a využívá na to zuby a kosti. Proto, když jíme kyselá jídla a pijeme kyselé nápoje, neustále spotřebováváme kalcium.    Potřeba ionizovaného kalcia u člověka je od 800 do 2600 mg za 24 hodin. Užíváním ionizovaného biokalcia je možné udržovat pH krve ve slabě alkalickém prostředí, které se rovná 7,0 - 7,4. Obnovení výměny kalcia v krvi vede k normalizaci činnosti štítné žlázy, jater, ledvin a k obnově zdraví člověka obecně. Při deficitu kalcia v organismu vznikají podmínky k rozvoji 147 onemocnění.

  Kalcium :

                 - podporuje kompletnější vstřebávání jiných výživných látek, proniká do složení buněčných membrán

                 -je nezbytný pro normální srážení krve

                 -je nezbytný pro stahy a relaxaci svalů, včetně srdečního 

                 -je nezbytný na regulaci činnosti fermentů

                 -ovlivňuje sekreci inzulínu

                 -má antihistaminové vlastnosti při alergických stavech

                 -sehrává vážnou úlohu při přenosu nervových impulsů (nedostatek způsobuje zvýš.nervovou dráždivost

                  -podporuje omlazováni organismu

  V určitých obdobích života: těhotenství, kojení, bouřlivé období růstu, pohlavní dospívání dětí, klimakterium (zejména u žen), během stresu, v řadě onemocnění střevního traktu, endokrínního systému (když je porušeno vstřebáváni kalcia), při zlomeninách a jiných onemocněních opěrně pohybového aparátu - vzniká zvýšená potřeba kalcia. V těchto případech může dojít ke vzniku osteoporózy - řídnutí, křehkosti a lámavosti kostního tkaniva

  Proto korporace Tiens,, s přihlédnutím k jeho mnohostranné funkci, dala kalcium do základu celé své produkce. Na rozdíl od jiných firem, které vyrábějí kalcium, Tiens využívá jako surovinu čerstvé kosti velkého rohatého dobytka, tím získává organické biologické kalcium, které je nejpřirozenější pro lidský organismus. Díky vlastní (know-how Tiens) bio inženýrské technologii korporace se kladný iont kalcia nachází ve stabilizované formě odolné proti okysličení vzdušným kyslíkem. Vysoké procento osvojení (95 - 98 %) kalcia se zabezpečuje i tím, že produkce obsahuje i další velmi důležité a užitečné látky: fosfor, který se nachází v optimálním a přírodním vztahu s kalciem (1 :2), velké množství vitamínů, mikroprvků atd ..

   

  <